Tato holčička vypadá jako oživlý anděl: Co je na ní tak zvláštního?

31. Prosince 2017
Je jí teprve osm let, ale už si doslova podmanila celý svět a všichni ji milují. Čím se ale roztomilá Milana Mostovaya tak liší od jiných holčiček, že se stala takovým hitem internetu a bojují o ni prestižní modelingové agentury?

Plavé vlasy, modrá kukadla a tvář jako vystřižená z nějaké pohádky o princeznách. Malá Milana vypadá jako oživlý anděl a při pohledu na její dokonalý obličejíček se chce člověku až radostí brečet. Tato malá krasavice si podmanila celý Instagram. Profil má teprve chvilinku, ale už ji sleduje více jak 40 tisíc lidí.

Není proto divu, že se o tuto nádhernou dívenku strhl doslova boj mezi modelingovými agenturami, které jí nabízejí tak lukrativní nabídky, že se o tom i dospělým modelkám může jen zdát. Přitom kariéra roztomilé Milany začala opravdovou náhodou.

Milana je opravdu nadpozemsky hezká.
Instagram

Její maminka zveřejnila fotku své dcery na Facebooku a od té doby nemá pokoj. Začali ji bombardovat všelijací scouti z agentur, kteří stojí o absolutní zastupování její přenádherné dcerušky. Od té doby jde z jednoho lukrativního kšeftu do dalšího.

Letos dokonce byla za velkou hvězdu na přehlídce módního domu Chanel, což je pro každou modelku obrovská čest. Všichni včetně pořadatelů byly z malé Milany doslova u vytržení, že na její nadpozemskou krásu koukali s otevřenou pusou. A tím se jí brána na Olymp světového modelingu otevřela.

Holčičce podlehl naprosto celý svět.
Instagram

Snad se ale její rodiče postarají, aby i přes takový úspěch měla krásná holčička dětství jako každá jiná dívka. Úspěch je jedna věc, ale mohl by už v tak útlém věku malou princezničku zkazit, a v dospělosti by jí absence dětských radovánek mohla chybět.

(luc)

 

Diskuze

reklama