Tato maminka se stala hitem internetu! Ještě v porodnici dodělávala univerzitní zkoušky

2. Ledna 2018
Jestli jste si doposud mysleli, že miminko a škola se nedají skloubit, tak se vážně mýlíte. Krásná Nayzia Thomas je přírodním úkazem toho, že ještě těsně před porodem můžete složit ty nejtěžší zkoušky na vysoké škole.

Nayzia Thomas (19) je studentkou psychologie na univerzitě Johnson County v Overland Parku v Kansasu. Jenže otěhotněla dříve, než předpokládala, a s rostoucím bříškem musela dodělávat školu. Dokonce ještě chvíli před porodem skládala ty nejtěžší závěrečné zkoušky.

Ještě dokončovala poslední úpravy ve své práci na notebooku, když najednou přišla ostrá bolest. Ale místo toho, aby se hnala do porodnice, tak se snažila kontrakce rozchodit procházkou kolem nemocnice. „To je tak nějak vše, co můžete dělat, když se vám má narodit miminko.“  

Nayzia se hodlá i s miminkem dále věnovat studiu psychologie.
Twitter

Její vytoužený synek Antony se narodil v půl druhé odpoledne následující den, kdy se snažila dokončit všechny povinné zkoušky, co ve škole měla. Později se dozvěděla, že si u porodu nejen vedla na jedničku, ale dokonce i z oné zkoušky dostala jedničku, a úspěšně tak dokončila celý semestr.

Její fotka na Twitteru, kterou uveřejnila z nemocničního lůžka s notebookem na břichu, se stala hitem internetu. „Fotku pořídila moje maminka. Ano, perfektně to charakterizuje můj život. Budu matka, ale semestr v tu chvíli ještě neskončil.“  

Nayzia je důkazem toho, že i v těhotenství nebo s miminkem můžete zvládnout spousty věcí, o kterých si myslíte, že zvládnout nejdou. Ani když se z vás má stát maminka, tak nemusíte svůj sen o dodělání vysoké školy hodit za hlavu. Od této krásky se můžete nechat inspirovat.

(luc)

 

 

Diskuze

reklama