Téhle modelce je 61 let! Stojí za jejím mladistvým vzhledem plastiky?

3. Dubna 2018
Stále přemýšlíte, jestli si raději neužívat a zda se zdravý životní styl vůbec vyplatí, když vás může třeba klidně přejet zítra auto? Jestli ty diety a trápení se na cvičeních, cvičebních strojích a odpírání si čokolády a dortíků má vůbec nějaký smysl, když smysl života neznáte?

Zde je jasná odpověď: Mrkněte na tuhle úchvatnou ženu! Když se o sebe budete starat, stárnutí pro vás nebude utrpení!

Yazemeenah Rossi (61) je dokonalým příkladem toho, že když budete nad tím, co jíte, přemýšlet, a udržovat se stále v pohybu, ani šedesátka na krku vás nemůže rozhodit. Rossi má totiž i v tak pokročilém věku tělo mladé slečny. A ani v obličeji nevypadá na věk babičky (těch 60 plastik je samozřejmě skryté tajemství).

Ale žerty stranou: když ne v plastických operacích, v čem tkví to obrovské tajemství krásné modelky, která svou kariéru nastartovala až ve 28 letech? Sama říká, že by ráda ženám řekla, že to jde samo, ale přiznává, že by bez kvalitní stravy, dostatku pohybu, pevné vůle a odhodlání vypadala daleko starší. Prostě jako její vrstevnice.

Sami v naší fotogalerii posuďte, kolik byste této vitální ženě tipovali. Už předem víme, že by to 61 let určitě nebylo. Přesvědčte se.

A nezáviďte jí: jednou přijde den, kdy zestárne i ona...

(luc)

 

Diskuze

reklama