To je naprostá bomba! Japonská maminka zachytila život se svými dvojčaty a trojčaty

16. Února 2018
V dnešní době se může zdát, že mít pět dětí je opravdové bláznovství. Ale někdy si prostě nenaplánujete, co vám příroda nadělí. Mladé mamince z Japonska se totiž nejprv narodila dvojčata a po třech letech trojčata. Jak to zvládá?

Postarat se v jedné chvíli nejdřív o dvojčata, ke kterým pak přibydou i trojčata, to zní pro mnohé jako scéna z noční můry. Jenže maminka z Japonska se z tohoto snu neprobudila a je pro ni každodenní realitou. Jak se dá vůbec zvládat pět kluků najednou?

Sachina se snaží nehroutit, vše bere jako takový organizovaný chaos. Snaží se si každý den se svými dětmi užívat a nelitovat, že se na ni během chvíle navalilo tolik zodpovědnosti. Ano, snaží se ve všem najít co nejvíce kladů, proto své děti začala fotit.

Má s tím velký úspěch.

Sama miluje módu a i své chlapce obléká podle nejnovějších módních trendů. Ale zaznamenává i to, jaké dělají pokroky a jaké je to žít s tolika dětmi najednou; vše publikuje na svém instagramu.

Koukněte do naší galerie, kde uvidíte, že Sachina si početné mateřství opravdu užívá a na své kluky nedá dopustit. Únavu ani špatné nálady si nepřipouští.

Žije ze dne na den a celá rodinka je šťastná.

(luc)

 

Diskuze

reklama