To snad není ani možné. Žena celý svět šokovala poporodním bříškem zvláštního tvaru

2. Listopadu 2018
Žena si nechtěla své tajemství nechat pro sebe.
Zdroj Instagram
Maria Jørstadová z Norska se dozvěděla, že čeká trojčata. Místo toho, aby se z té zprávy hroutila, protože není vůbec jednoduché tři uzlíčky donosit, natož se pak o ně starat, se opravdu začala těšit a rozhodla se všechny tělesné změny zaznamenávat přes Instagram.

Vše zaznamenávala na sociální síti.
Instagram

Ne každému bylo příjemné se dívat na její rostoucí břicho podivného tvaru, ale naštěstí odsuzujících lidí bylo jen pomálu, většina nastávající mamince trojčat fandila. Alespoň za odvahu, že nic nepřikrášlovala a prostě ukázala holou realitu.

Vše zaznamenávala na sociální síti.
Instagram

„Napadlo mě, že by bylo zajímavé ukázat i druhou stránku mateřství, o které se už tolik nemluví. Sama jsem byla překvapená, že i po porodu mám takhle velké bříško. Vůbec jsem nevěděla, že to potrvá tak dlouho, dokud nezmizí úplně,“ svěřila se Maria.

Břicho má i měsíc po porodu dost podivný tvar.
Instagram

Ale ani měsíc po porod trojčátek se její tělo nevrátilo do normálu. Spíše naopak. Její břicho stále trčí a dokonce má tak podivný tvar, jako by tam ještě měla vetřelce. Sama Norka z toho nadšená není, ale chce ukázat, že i ona dokáže jít s kůží na trh, aby maminkách dokázala, že se za své tělo nemusí a nemají stydět.

(luc)

 

Diskuze

reklama