Tohle je smutný příběh jedné rodiny a šokující fotografie miminka v 19. týdnu těhotenství

Již dvounásobná maminka a vášnivá fotografka Lexie Fretz se rozhodla podělit o smutný příběh s námi všemi. Tyhle chvíle by jí nezáviděla žádná z nás.

Mělo jít o obyčejný den. Lexie, která byla v 19 týdnu těhotenství, slíbila své kamarádce, že jí nafotí její svatební den. Po celé těhotenství se cítila skvěle, a tak jí její stav fotografování a celodenní práci nijak nebránil. Bohužel se v osudný den fotografka necítila dobře, protože ji zvláštně pobolívalo v podbřišku. I proto zrušila naplánovanou práci a neváhala jet do nemocnice.

Protože je Lexie již dvojnásobnou maminkou, věděla, že bolesti v podbřišku nevěstí nic dobrého a že plod v 19týdnu nemá šanci na přežití. Ještě v noci tedy k ženě přispěchal manžel a těžké chvíle s ní prožíval.

Rodina byla v těch nejtěžších chvílích pohromadě.
instagram

Žena porodila syna, který ovšem příchod na svět nepřežil. Chtělo to opravdu hodně síly, ale po poradě s odborníky, se partneři rozhodli mrtvého brášku ukázat dvěma dcerám. Těm bylo líto, že nemůžou brášku poznat lépe. Rodina tak ty nejhorší okamžiky prožívala společně a po nějaké době se s kontroverzními snímky podělili i s veřejností.

Záhadou pro rodinu i lékaře zůstává, proč k potratu vůbec došlo. Žena měla celé těhotenství bez jediné komplikace a miminko bylo naprosto zdravé. Tuto záhadu už ovšem nikdo nerozluští...

(kri)

 

Diskuze

reklama