Tomu se říká milující rodina! Čtyři generace žen si oblékly stejné svatební šaty

29. Prosince 2017
Takový příběh tu ještě nebyl. Po čtyři generace se v jedné rodině z Kalifornie dědí svatební šaty z ženy na ženu. A v krásné róbě z roku 1932 se teď prošla přímo k oltáři už čtvrtá z nich.

Pilar O’Hara Kassoug (27) je ženou, která si ony výjimečné svatební šaty oblékla naposledy. Překrásnou róbu zhotovila její prababička, když se v minulém století vdávala za svou životní lásku a přinesly jí neskonalé štěstí. Stejně jako dalším ženám v její rodině, které je také oblékly.

„Když jsem si šaty zkusila, okamžitě jsem věděla, že si je vezmu. Už jsem se pak po jiných ani nedívala. Dokonale mi padly a nepotřebovaly žádné úpravy, což bylo pro mě další znamení,“ uvedla Pilar pro ABC News.

Prababička Maria Teresa byla matkou 4 dětí a šít se naučila, ještě, než přišla do Spojených států z Mexika.  Po ní je pak oblékla Pilařina babička a poté její maminka, kterým také šaty padly jako poklice na hrnec. 

„Když jsem spatřila látku šatů, zamilovala jsem se do nich. Zkusila jsem si je a okamžitě jsem řekla, že tyhle budu mít na sobě,“ uvedla.

Škoda, že se její prababička nedožila toho, že další žena v jejich rodině naprosto podlehla těm úchvatným šatům. Ale babička a maminka Pilar byly naprosto unešené, jak to další nevěstě slušelo.

(luc)

 

Diskuze

reklama