V 55 letech porodila trojčata! Milované dceři chtěla splnit velký sen

16. Května 2018
Pětapadesátiletá rodička Jaci Dalenberg ohromila celý svět. Nejenže ve vysokém věku byla těhotná, ale dokonce porodila trojčata. Největší raritou na tom všem je, že to udělala pro svoji milovanou dceru, která děti mít nemohla.

Jaci Dalenberg miluje svou dceru natolik, že se rozhodla k opravdu riskantnímu kroku. Nemohla se koukat, jak se trápí, že nemůže mít děti. Proto i přes svůj vyšší věk se odhodlala jít do obrovského rizika, jen aby viděla zase úsměv na tváři svojí holčičky.

Babička Jaci tak přivedla na svět vnučky Ellie, Gabrielle a Carminu. Bohužel jejich narození provázely obrovské komplikace. Děťátka se musela narodit akutním císařským řezem, protože jedno z miminek nebylo dostatečně vyživováno a hrozilo, že zemře. Vše nakonec dopadlo dobře.

Stal se opravdu zázrak, že žena jejího věku dokázala donosit tři zdravé děti.
Instagram

Její dcera Kim, která se stala neplodnou po hysterektomii, což je odstranění dělohy, se stala při jednom porodu rázem maminkou pěti dětí. Dvě už totiž má z bývalého vztahu, kdy ještě děti mít mohla. Ale s novým partnerem chtěla ještě jedno dítě, místo toho ale mají rovnou tři.

 

(luc)

Diskuze

reklama