Veganka po čtyřech letech začala jíst maso. Co se jí pak stalo?

28. Ledna 2019
Po 4 letech ochutnala zase maso.
Zdroj Twitter
Mladá Holanďánka byla obrovskou zastánkyní veganství, masa by se ani nedotkla. Ale pak přišel obrovský zlom. Po čtyřech letech opět začala jíst maso a ukázala, co to s jejím tělem provedlo.

Dívka Kasumi Krissová veganství milovala, chlubila se jím a byla by ráda, kdyby ji lidé chápali. Ale pak se něco stalo a ona přešla na jídlo živočišného původu. A na twitterovém účtu předvedla, jak se za pouhé tři týdny změnila.

Dívka začala s veganství kvůli zdravému životnímu stylu, ze kterého měla velkou radost. Akné zmizelo, měla více energie, a hlavně byla spokojená sama se sebou. Jen ji občas potrápily problémy s trávením.

Po 4 letech ochutnala zase maso.
Twitter

Jenže po dvou letech přišel velký zlom. Její pleť se ohromně zhoršila, akné se rozšířilo po celém těle. Vlasy i nehty se jí začaly lámat a třepit. Kasumi netušila, co se s jejím tělem děje, začala se stresovat a propadat depresím. Dokonce se jí zastavila menstruace.

Zjistila, že veganství asi nebude taková výhra, jak doufala. Její strava jí ubližovala místo toho, aby pomáhala. Jednou se rozhodla zkusit sníst vajíčko. A to předčilo dívčino očekávání. Neměla žádné výčitky, spíš se jí zlepšila nálada a nebyla tak napuchlá.

Po 4 letech ochutnala zase maso.
Twitter

Právě tento okamžik ji přesvědčil o tom, že by se měla vrátit k původní stravě. A po třech týdnech, kdy jedla i živočišné produkty včetně masa, se objevil opravdu ohromný rozdíl. Najednou se jí pleť spravila, deprese zmizely a Kasumi nevěřila vlastním očím.

Kasumi opět zkrásněla.
Twitter

„Někdy se cítím opravdu zvláštně, že jsem přistoupila k tomuto řešení. Ale myslím, že bylo správné. Zlepšil se celkový stav mé kůže, už nemám tolik baculatý obličej, ale co je hlavní, po psychické stránce se cítím moc dobře a nejsem jako bez života,“ doplňuje Kasumi. 

(luc)

 

 

Diskuze

reklama