Věk nezná hranic! Babička (99) to rozparádila na narozeninovém mejdanu v nemocnici

30. Ledna 2018
Oslavovat život nemusíte jen v mládí, až ve stáří si teprve vážíte každého okamžiku. Proto pro paní Dorothy byla naprosto neuvěřitelným zážitkem oslava jejích 99. narozenin, kterou vůbec nečekala.

Paní Dorothy už několik měsíců leží v nemocnici. Už to vypadalo, že své narozeniny vůbec neoslaví a nikdo si na ni nevzpomene. Ale to by v tom samém špitále nesměli být tak hodné sestřičky a doktoři, kteří chtěli pro stařenku udělat něco nezapomenutelného. 

Babička byla naprosto v šoku, když se ošetřující personál objevil v jejím pokoji. Obrovský večírek, kde nechybělo jídlo a hudba, se konal měsíc po náročné výměně kloubu, operaci, kterou musela Dorothy podstoupit.

„Bylo to obrovské překvapení, vůbec jsem nevěděla, co říci. Neumím si představit lepší místo, kde bych své devadesáté deváté narozeniny oslavila,“ uvedla Dorothy pro ABC News.

Lisa Johnson, sestřička, která pomohla plánovat večírek, věděla, že její narozeniny připadnou přesně na výročí od výměny kloubu, takže oslava byla dvojnásobná. Větší radost stařence nemohli udělat. Při prohlédnutí fotogalerii uroníte slzu dojetí. 

(luc)

 

Diskuze

reklama