Z této fotky mrazí! Dvě děti jako zázrakem přežily autonehodu

2. Ledna 2018
Jenna Casado Rabberman z Lancasteru v americkém státě Pensylvánie se rozhodla, že se s tak silným zážitkem, který prožila, musí se všemi podělit. Proto se nezdráhala a hodně mrazivou fotku autosedaček svých dětí před vrakem svého auta uveřejnila na svém profilu na Facebooku.

To ještě netušila, že se z fotky stane takový hit. A je to jedině dobře. Aspoň upozornil další maminky a tatínky, že je velmi důležité děti do autosedaček připoutávat. Bez tohoto bezpečnostního opatření by jinak už Jenniny děti nebyly mezi živými.

Při pohledu na snímek člověk myslí na nejhorší.
Facebook.com

Jenna je maminkou dvou chlapců, jednomu jsou dva roky, druhému šest týdnů. Když starší ratolest odvážela do školky a pak se chtěla vydat s mladší na nákup, tak do její Hondy CRV v plné rychlosti nabouralo jiné auto. Neštěstí vypadalo na první pohled daleko hůř.

Sice Jennino auto bylo totálně na odpis, ale právě autosedačky, které skončily nedotčeny, zachránily život tomu nejcennějšímu, co mladá maminka vezla – její syny. Bez bezpečnostních prvků, které před jízdou provedla, by byly dětičky mrtvé. Naštěstí byla důsledná a své chlapce zodpovědně připoutala.

Vyvázli bez škrábance

"Nikdy tě nenapadne, že se to stane zrovna tobě," říká matka dvou synů." Mí kluci naštěstí vyvázli bez jediného škrábance, ale záchranáři mi řekli, že vše mohlo být úplně jinak, kdybych jim před jízdou nevěnovala ty dvě minuty, abych se ujistila, že jsou správně připoutaní," dodává.

"Budu v pořádku, moje děti jsou v pořádku a ostatní je jedno, vše můžeš nahradit. Posílám poděkování Bohu za to, že jsme byli v bezpečí.“

 

  • Svým příspěvkem na sociální síti chtěla varovat ostatní rodiče, aby nebyli líní a své děti před každou jízdou řádně připoutali v autosedačce. Je lepší obětovat pár minut než si celý život vyčítat, že jste neštěstí mohli předejít. " Tohle je přesně ten důvod, proč POKAŽDÉ připoutat dítě do autosedačky. Dokonce i když křičí, že jsou popruhy těsné nebo ho tlačí," napsala Jenna. 

(luc)

 

Diskuze

reklama