Zamilovaný mladík si nechal vytetovat nahou přítelkyni na záda, hrozně se mu to vymstilo

8. Dubna 2019
Chlapec se nemohl ubránit touze originálně vyznat lásku.
Zdroj Instagram
Snad každý z nás v životě zažil, že se pro lásku tropí hlouposti. V té největší zamilovanosti nevidíte, neslyšíte, v zápalu vášně byste snad i položili život za svoji lásku. To se naštěstí mladík z Británie nerozhodl, ale po jednom mejdanu na dovolené se mu vnukl dost ošemetný nápad – nechat si vytetovat na záda přítelkyni. Jak to ale dopadlo? Bohužel happy endem nikoli.

Mladík z Velké Británie Malakye Brooks (23) odletěl se svou přítelkyní Jo Annou na romantickou dovolenou na Ibizu. Jeli si tam užít nejen sami sebe, ale také obcházet bouřlivé party a bavit se od rána do večera.

Jenže jeden z takových večírků se pořádně zvrtnul. V alkoholovém opojení a přemíře vášně se totiž chlapec rozhodl, že si chce nechat udělat velké tetování na záda. A jako první ho napadlo, že si tam nechá nakreslit svou silikonovou přítelkyni tak, jak ji příroda stvořila.

Chlapec se nemohl ubránit touze originálně vyznat lásku.
Instagram

Sama partnerka i kamarádi ho hecovali, ať do toho určitě jde, že to bude bomba. Sám opojen alkoholem a láskou v tom viděl skvělý nápad, jak vyznat Jo lásku. Chtěl jí tím říct, že s ní chce být navěky, což v té chvíli chtěla i ona.

Jenže jakmile se vrátili zpět domů, celé opojení a láska najednou zmizely, aspoň z dívčiny strany, a s Malkayem se rozešla. Tomu nezůstaly jen oči pro pláč, ale také obrovský obrázek nahaté podobizny jeho vnadné expartnerky. Jenže co s tím?

Nechtěl s tetováním nadále žít, proto se rozhodl pro odstraněním laserem. Nejenže ho to ale stálo kupu peněz, ale také si musel prožít obrovská muka, protože takhle rozsáhlé obrázky strašlivě bolí. Jak se ale říká "za hloupost se platí". 

(luc)

Diskuze

reklama