Žena nechtěla mlčet: s celým světem sdílí, co udělal držák na dudlík s jejím miminkem

17. Července 2018
Žena měla o svého synka strašlivý strach.
Zdroj Instagram
Když Kristen Milhone z Michiganu uviděla děsivý flek na synově tvářičce (viz foto), myslela si ihned, že jde o popáleninu. Byly na něm divné puchýřky a prcka bolel. Jenže kde se mohlo dítě popálit? Proto neváhala a běžela ihned k lékaři. Jenže ani znalí doktoři si s chlapečkovým problémem nevěděli rady.

V nemocnici byli doktoři zcela bezradní, pak si mysleli, že malý Jack má pouze kožní onemocnění. Po různých vyšetřeních ustanovili závěr, že jde opravdu o popáleniny, jak na začátku tvrdila matka.

Žena měla o svého synka strašlivý strach.
Instagram

Pak ale nakonec zjistili, od čeho by je mohl chlapeček mít. Když Kristen rekapitulovala Jackův den, tak je trklo, že by takové poškození mohla způsobit jindy nevinná věc – držák na dudlík.

Nejpravděpodobnější verze je taková, že klučina na držáku usnul. A jeho tělíčko vyvíjelo takový tlak, že kousek tváře nebyl dostatečně prokrven. Tím pádem mu oblast kůže odumřela, což by vypadalo jako popálenina.

Žena měla o svého synka strašlivý strach.
Instagram

Proto se Kirsten rozhodla celému světu vykřičet, ať si dávají pozor i na takovou banalitu, jako je držák na dudlík. Aby z toho pak nemělo miminko komplikace, nebo trvalé následky.

(luc)

Diskuze

reklama