Ženich zemřel den před svatbou. Za dva měsíce se stalo něco, co nevěstu rozplakalo štěstím

29. Června 2018
Byla to láska jako z filmů, prostě ta, která hory přenáší.
Zdroj Instagram
Ženich Ashley si měl vzít lásku svého života Danielle. Bohužel už se velkého dne nedočkal a zemřel den před obřadem. Ale připravil nevěstě překvapení, které dostala dva měsíce po jeho smrti.

Den před svatbou musela Danielle vyřizovat potřebné věci ke stavbě společného domu, kde měla s nadcházejícím chotěm bydlit, a také nějaké nezbytnosti.

Těšila se na další den, kdy řekne své lásce sladké „ano“ – milovanému Ashleymu. Bohužel osud tomu chtěl jinak a ženich už se veselky nedočkal. Zemřel po těžkém boji se zákeřnou formou leukémie.

Věrná až do konce

Danielle byla věrnou a milující partnerkou až do úplného konce. Nechtěla, aby milenec umíral sám. Chtěla být s ním při jeho posledních chvílích, aby věděl, že ho opravdu miluje.

Bylo mi hned jasné, co se stalo. Umřel, říká Danielle.

„Věděla jsem, že měl Ashley těžkou noc. Nicméně jsem musela zajet do města vyřídit papírování ohledně svatby. Jakmile jsem vstoupila do úřadu, zavolal mi jeho otec s tím, že mám přijet co nejrychleji zpět,“ popisuje události ze své perspektivy.

„Bylo mi hned jasné, co se stalo. Umřel. Když jsem dorazila na místo, tak jsem viděla, jak tam jen leží. Bylo to strašné.“

Byla to láska jako z filmů, prostě ta, která hory přenáší.
Instagram

Pár měl samozřejmě předpřipravené snubní prsteny, ale Danielle měla takové zvláštní tušení, že to nebude jen tak. A měla pravdu. Ashley jí objednal zásnubní prsten, který dostala dva měsíce po jeho smrti.

Dárek ze záhrobí

„Dostala jsem výzvu k vyzvednutí balíčku na poště a šla si ho vzápětí vyzvednout. V autě jsem ho hned rozbalila a byl tam zásnubní prsten od Ashleyho. Vůbec mi o tom nepověděl. Bylo to obrovské překvapení, kterým mi vykouzlil úsměv na rtech. Je to nádherný diamantový prsten v bílém zlatě,“ říká Danielle s tím, že se rozplakala.

Byla to láska jako z filmů, prostě ta, která hory přenáší.
Instagram

„Prsten přišel s takovým zpožděním, protože ho chtěl vyrobit přesně podle jeho vlastního speciálního designu. Navždy ho budu střežit.“

(luc)

Diskuze

reklama