A je to venku: Kylie Jenner se stala ve dvaceti letech maminkou

11. Února 2018
Nejmladší sestra slavné Kim Kardashian Kylie Jenner sice v Americe ještě není plnoletá na to, aby mohla pít alkohol a chodit do klubů, ale na mateřství zase tak mladá není. Stala se totiž ve dvaceti letech šťastnou maminkou malé holčičky.

Rodina Kardashianů a Jennerů se moc ráda předvádí před kamerami a dává všechny pikantnosti ze svých životů na sociální sítě. Ale nejmladší členka klanu Kylie Jenner se rozhodla jinak. Těhotenství celou dobu tajila a nechtěla se o tak intimní okamžik s nikým dělit.

Dokonce se spekulovalo, jestli zrovna Kylie není náhradní matkou, která sestře Kim Kardashian odnosila vytoužené miminko. Nikdo si totiž nedovedl představit důvod, proč těhotenství tolik tajila, když jinak celý svůj život zaznamenávala na internetu a v televizi.

Malou holčičku celou ukázat nechce, ale kousek z ní už uveřejnila na Instagramu.
Instagram

„Prvního února přišla na svět moje nádherná a zdravá holčička. Nemohla jsem se dočkat, až se o tohle požehnání podělím. Omlouvám se, že jsem s vámi své soukromí nesdílela. Těhotenství byla moje osobní záležitost. Nechtěla jsem se jím chlubit před celým světem. Chtěla jsem se v klidu připravit na novou životní roli. Veškerý stres by se přenesl na miminko,“ napsala na Instagram novopečená maminka.

Jméno ale odmítla prozradit. Zatímco její sestra Kim dala dcerce neobvyklé jméno Chicago, tak Kylie dělá opět tajnosti. Jen prozradila, že holčička při narození vážila 3,8 kg. 

(luc)

Diskuze

reklama