Chtěla vypadat jako vévodkyně Kate: Serena Williams měla svatební šaty od stejné návrhářky

22. Listopadu 2017
Snad každá žena už odmala sní o tom, jaké bude mít na sobě šaty, až se bude vdávat. Ani tenistka Serena Williams není výjimkou.

Bývalé světové jedničce se změnil život o sto osmdesát stupňů. Nejenže se stala maminkou rozkošné dcerky, ale splnil se jí životní sen: vdávala se jako noblesní princezna. Šaty si doslova vymodlila. Za každou cenu chtěla mít šaty od stejné značky jako nádherná vévodkyně Kate.

Věděla, že nebude nikdy vypadat v šatech tak dobře jako princezna z britské královské rodiny, ale chtěla se přiblížit tomuto snu: stát se aspoň na jeden večer obletovanou princeznou v překrásných šatech. Přesně jako Popelka, akorát tenistka za ně musela zaplatit nehoráznou sumu. Žádný oříšek jí je nedal zadarmo.

Svatba to byla opravdu velkolepá.
Instagram

Ale ani na jejím, ani na novomanželově kontu se těch pár milionů nebude postrádat. Sama je bohatá, nadto si vzala miliardáře – internetového podnikatele Alexise Ohaniana. A její muž na své ženě, jedné z nejlépe placených sportovkyň světa, mohl oči nechat.

Serena ve většině případů obléká šaty od značky Versace, ale teď udělala výjimku. Nechala si šaty na svůj nejvýznamnější den ušít od návrhářky Sarah Burton, která vede značku Alexander McQueen. A že zvolila správně, se ukázalo už v té chvíli, kdy šla před oltář. Nikdo včetně ženicha ani nedutal.

Jako nevěsta chtěla vypadat prostě dokonale.
Youtube.com

Na svatbě roku nemohly samozřejmě chybět ani celebrity. Veselku si nenechala ujít třeba Beyoncé, Kim Kardashian či Amy Wintour, šéfredaktorka módní bible Vogue. Tancovalo se a pilo do ranních hodin. Serena za ten večer vystřídala dvoje šaty a bylo to „mecheche“, na které se bude ještě dlouho vzpomínat.

(luc)

Diskuze

reklama