Chudák holka! Nepochopíte, jak Kim Kardashian a Kanye West pojmenovali novorozenou dcerku

21. Ledna 2018
Kim Kardashian a Kanye West s dětmi
Zdroj Kim Kardashian Twitter
Slavní rodiče Kim Kardashian a Kanye West se radují z nového přírůstku do velké a mediálně velmi sledované rodiny. Je jím dcerka, kterou páru porodila náhradní matka. A stejně jako u předchozích dvou dětí, i holčičku rodiče do života vybavili vskutku netradičním jménem.

Vítej na světě, Chicago. Ano, právě tímto jménem slavný pár pojmenoval své třetí dítě.

„Jsme neskutečně vděční naší náhradní matce, která nám splnila sen a přivedla na svět nejúžasnější dárek, který člověku někdo může dát. Děkujeme také úžasným lékařům a sestrám za výjimečnou péči. Zvlášť nadšení jsou z příchodu sestřičky North a Saint,“ uvedli Westovi ve zprávě o narození dcerky, kterou jim 15. ledna porodila za necelý milion korun náhradní matka.

Chicago West. https://t.co/3MyLwcIzTh

— Kim Kardashian West (@KimKardashian) 19. ledna 2018

Dceru North profesionální celebrita Kim porodila v roce 2013, chlapečka Sainta o dva roky později. Po druhém porodu se nechala slyšet, že by chtěla ještě další dítě, ale kvůli zdravotním komplikacím již rodit nemůže. Pár zvažoval adopci, nakonec však manželé dali přednost náhradní matce, na kterou ovšem měli velké nároky. 

Mezi požadavky bylo například to, že náhradní matka nesmí být kuřačka, pít alkohol, brát drogy nebo léky. Dále se během těhotenství nesměla koupat v horké vodě, barvit si vlasy, jíst syrové ryby a maso a nesměla být ve styku s kočkami.

(ane)

Diskuze

reklama