Čtyřnásobná maminka Lejla Abbasová: Narození dvojčat pro mě bylo překvapením

18. Června 2019
Pro Lejlu bylo početí dvojčat velkým překvapením.
Zdroj Facebook.com
Úspěšná moderátorka Lejla Abbasová (39) plánovala mít v životě dvě děti. Ale osud tomu chtěl jinak a nakonec je čtyřnásobnou maminkou, která stále nemůže uvěřit, že má tak velkou rodinu. Ale neměnila by.

Exotická moderátorka si plánovala, že bude mít dvě děti a tím si splní mateřské povinnosti. Ale člověk míní, život mění. A to se stalo přesně u Lejly Abbasové, která po narození druhého dítěte už další porodit neplánovala.

„Někdo nahoře to chtěl asi jinak. My už s partnerem další dítě nechtěli. Ale krátce po narození dcery jsem otěhotněla, neplánovaně. A ještě větší překvapení přišlo, když jsme zjistili, že to budou dvojčata,“ rozpovídala se Lejla pro Knoflíkářky.cz.

Ale ničeho nelituje, vlastně ten chaos doma začala milovat. „Není čas na nic, ale vlastně jsem si zvykla a teď bych si bez toho šrumu neuměla představit den. Všechno musím řešit za pochodu, nic nemá řád, ale naše rodina je šťastná,“ smála se moderátorka.

Ta už si je teď opravdu jistá, že další dítě nebude. Její rodina už je úplná a na páté dítě by neměla kapacitu. „Myslím si, že už se rozmnožovat opravdu nebudeme,“ uzavřela vyprávění se smíchem. 

Diskuze

reklama