Dcery známých českých celebrit nafotily první kampaň! Poznáte, kdo jsou jejich maminky?

13. Prosince 2017
Jak se říká, ve většině případů jablko nepadá daleko od stromu. A v případě těchto krásných holčiček to platí dvojnásob. Nejenže zdědily po maminkách krásu, ale vypadá to, že i jejich lásku k showbyznysu. Už víte, ke komu holčičky patří?

Nebudeme vás dlouho napínat: nejnovější kolekci pro děti od známé návrhářky Ivany Mentlové nenafotila nejen její tříletá dcera Isabela, ale přemluvila k tomu i dcery herečky Jitky Schneiderové Annu Sofii (11) a zpěvačky Victorie Velvet Anabelle (5).

Už při pohledu do jejich rozkošné tvářičky poznáte stejné rysy s jejich slavnými maminkami, které se je snažily chránit před nebezpečným showbyznysem. Ale nakonec samy holky si řekly, že by chtěly být součástí tohoto mumraje, tak jim mámy svolily, že se mohou stát aspoň na chvíli modelkami.

Jestli půjdou ve šlépějích svých maminek hereček a zpěvaček, zatím není známo, ale je jisté, že jim pózování šlo na jedničku a s jejich dětskou krásou by mohly být z fleku hvězdami módních show pro malé a mladistvé. Po téhle kampani kolem nich určitě budou brousit ty nejvyhlášenější modelingové agentury.

Avšak dcera zmiňované návrhářky si to moc neužívala. „Moje Isabela se nerada fotí, vydržela jen pár sekund. Samozřejmě, že focení s dětmi je úplně jiné než s profesionálními modelkami, v mnohém náročnější, na druhou stranu zábavné. Fotky od Matúše Tótha jsou úžasné,“ dodává Mentlová.

Ta se na dětské kolekci opravdu vyřádila. „Původně jsem udělala kabátek pro svou Isabelu, nakonec jsem si dětskou kolekci z jehnětiny nadělila k desátému výročí vlastní značky. Kabátky jsou střižené tak, aby s dětmi ‚rostly‘ a vydržely jim několik sezón. Stejný kabátek ve velikosti pro šestileté tak má na sobě pětiletá holčička i jedenáctiletá slečna,“ dodala Mentlová.

(luc)

 

 

Diskuze

reklama