Dočista se zbláznila? Serena Williams zakázala pro roční dceru oslavu narozenin

19. Září 2018
Nejlepší tenistka světa Serena Williams (36) se před rokem stala maminkou. Ale to ještě nikdo netušil, jaký život čeká její malou dcerku Alexis.

Slavná sportovkyně se vždycky chtěla stát maminkou, ale dlouho pro ni byla přednější kariéra než mateřství. Ale před rokem se jí splnil ten největší sen a získala nejkrásnější trofej – Alexis.

S tenisem si dala na chvíli pauzu, věnovala se jen mateřství, opravdu vykvetla. Najednou se z ní stala něžná žena, nikoliv jen neřízená střela z kurtu. Pak ale přiznala světu něco, co jej rozdělilo – její dcera nebude slavit žádné narozeniny.

Proč se tak Serena rozhodla? Je Jehovistka a ti neuznávají žádný pozemský svátek. Neslaví nejen narozeniny, ale ani Vánoce, Velikonoce, prostě nic, co s jejich vírou nesouvisí. Ale není to pro dítě drsný trest, aby nikdy nepoznalo, jaké je to mít oslavu narozenin?

Jedni se tenistky zastávají, že je to její věc, co bude s rodinou slavit. Druzí na toto její rozhodnutí nadávají, a dokonce to někdo nazval i týráním dítěte.

Pravda bude někde uprostřed. Ovšem maličká má maminku takovou, jakou má, a nikdo jí nemůže diktovat, jak to má u nich doma chodit. Zase jí jedou koupí třeba Porsche či vilu u moře. Co si o tom myslíte vy?

(luc)

 

Diskuze

reklama