Emma Smetana, maminka malé dcerky: Jak stráví Vánoce s rozkošnou holčičkou?

7. Prosince 2017
Dcera moderátorky Emmy Smetana roste jako z vody. Krátce před Štědrým dnem malá Lennon Marlene oslaví své první narozeniny. Proto jí chce maminka přichystat nejen pořádnou oslavu, ale také nezapomenutelné Vánoce.

Moderátorka Emma Smetana se vytratila z televizní obrazovky, ale zažívá tu nejlepší "práci" na světě – je maminkou. Po osmi letech vztahu s hudebníkem Jordanam Hajem porodila rozkošnou holčičku, které dali nezvyklé jméno Lennon Marlene.

Dcera se jim narodila těsně před Vánoci, takže minulý rok měli takový fičák, že vlastně svátky jen tak profrčeli. Ale letos už to bude hezčí, protože je Lennon starší a věci kolem sebe pořádně vnímá. Rodičům dělá jen radost.

A jak tedy budou vypadat Vánoce u slavných a hodně zaneprázdněných rodičů? „Dárky ještě nemáme. Zatím nebyl čas řešit Vánoce, ale těšíme se. Lennon už bude jeden rok. Takže letos to budeme prožívat víc a taky se chystáme péct cukroví, budeme dělat takové pečící seance s přáteli,“ dodává půvabná moderátorka.

Emma stíhá nejen roli maminky, ale do toho pořádá různé charity, vystupuje se svou kapelou a občas moderuje nějakou tu akci. Občas si přijde jako rozpolcený člověk, který nic nestíhá. Nakonec si ale sedne k malému robátku a hned se jí zdá svět v pořádku.

(luc)

 

Diskuze

reklama