Herečka Aneta Krejčíková přiznala krizi v mateřství: copak se děje?

3. Října 2018
Sympatická herečka Aneta Krejčíková (27) se stala před měsícem šťastnou maminkou. Na syna Beníka se se snoubencem moc těšili. Ale teď zažívají stinnou stránku, kterou přináší starost o tak malé dítě.

Usměvavá herečka, známá především ze seriálu Ulice, „získala“ před měsícem hlavní roli – maminkovskou. I když už se těšila, až se syn vyklube na svět (protože pro ni nebylo těhotenství zrovna jednoduché), teď poznává, jaká to byla pohoda dítě nemít.

Ale víte co? Po každé noci přijde ráno.

Ale rozhodně ničeho nelituje, jen ale chce ukázat, že i ona je z masa a kostí a má potřebu pravidelného spánku a odpočinku. Některé maminky to neřeknou natolik na plnou pusu, ale určitě se v tom Anetině oznámení našly.

I na herečku občas padne krize.
archiv Anety Krejčíkové

„Včera jsme měli večer celkem slušnou krizi. Ondřej přišel z práce, Beny řval a já ‚bolavá‘ po celým dni... Docházela mi trpělivost a síla. Ale víte co? Po každé noci přijde ráno. Krásný podzimní, barevný den vám přejeme,“ napsala z posledních sil Aneta.

Ta uznává, že takový „fičák“ nečekala, doufala, že bude dítě zvládat levou zadní. Ale jako jiné prvorodičky prostě měla zkreslené představy a realita z nevyspání a věčného kojení a přebalování je trochu jiná. Naštěstí má velkou oporu v partnerovi a spolu se všechno učí a snaží se být trpěliví.

(luc)

Diskuze

reklama