Herečka Jitka Čvančarová porodila chlapečka: napsala dojemný vzkaz

2. Srpna 2018
Krásná herečka Jitka Čvančarová (40) se stala dvojnásobnou maminkou. Porodila vytouženého syna, a tím si splnila sen o velké rodině. Po ošklivém potratu se dočkala druhého dítěte, kterému poslala dojemný vzkaz.

Herečka Jitka Čvančarová si v roce 2011 vzala za muže tanečníka Petra Čadka (39), do kterého se zamilovala během StarDance. A od té doby si vysnili velkou rodinu. Brzo nato se jim narodila dcerka Ellen Emilie (6), ale druhé početí už bylo obtížné.

Herečka bohužel zažila i potrat, už ani nedoufala, že by se stala dvojnásobnou maminkou. Ale naštěstí vše dobře napadlo a porodila zdravého synka Theodora Christiana Čadka.

Manželé si vždycky přáli velkou rodinu.
Instagram

„Milí moji, přesně před rokem jsem se svým mužem držela mou maminku do poslední chvíle za ruku, když odcházela... Náš chlapeček k nám přišel přesně po roce ve stejný čas, narodil se ve stejný den s odstupem pouhých desítek minut...,“ rozplývala se po porodu herečka.

„Život ukázal svou sílu... Pokora, úcta! Jsme tolik šťastni za ten dar! Boží dar! Theodor! Děkujeme... Je krásnej, zdravej a usmívá se. 3,5 kg, 51 cm, bude pokřtěný Theodor Christian Čadek,“ dodala Jitka.

(luc)

Diskuze

reklama