Herečka Miluška Bittnerová se těší na první miminko. Otěhotněla ve 41 letech

15. Dubna 2019
Krásná herečka Miluška Bittnerová vždycky toužila po tom stát se maminkou. Jenže jí to dlouho nebylo dopřáno, dokonce se rozvedla a už nedoufala, že by se miminka dočkala. S novým partnerem se jí ale za krátkou chvíli poštěstilo a v jednačtyřiceti letech konečně otěhotněla.

Herečce Milušce Bittnerové se přezdívá česká Marilyn Monroe, ale sama by tak dopadnou nechtěla. Chtěla se stát maminkou, což nikdy kultovní herečka nepoznala. Bohužel ani Milušce osud moc nepřál. S manželem to neustále odkládali, až se nakonec rozvedli a na dítě už nepomysleli.

Nakonec si ale Miluška našla milého partnera Reného, se kterým se brzy sestěhovala do společného bytu, a pak si řekli, že by mohli zkusit štěstí. A ono to vyšlo napoprvé.

Herečka čeká svého prvního potomka.
Facebook.com

„První den jsme si řekli, že to zkusíme, a druhý den jsem už byla těhotná. Sama jsem to nečekala, že v mém věku to půjde tak rychle, ale jsem šťastná. Jen to těhotenství není zrovna nejkrásnějším obdobím života, jak se tvrdí. Už aby to bylo za mnou,“ smála se herečka, která čekala až do pátého měsíce, než šla s pravdou ven. 

Kult starších prvorodiček se rozšiřuje. Sice to lékaři moc nedoporučují, ale v dnešní uspěchané době se není čemu divit, že ženy s mateřstvím dlouho nepočítají. Ale teď se i na Milušku usmálo štěstí a my jí přejeme, aby se jí narodilo krásné a zdravé miminko. 

(luc)

Diskuze

reklama