Herečka Míša Maurerová se stane trojnásobnou maminkou. Sladkou novinku oznámila velmi vtipně!

4. Července 2018
Herečka Míša Maurerová (38) si vždycky přála velkou rodinu. S bývalým manželem má rozkošná dvojčata, ale pak už se jí v soukromí moc nedařilo. O to více je ta šťastná novina radostnější.

Herečka Míša Maurerová odjakživa měla ráda děti. Na ty své se natolik těšila, že si s ní osud krutě pohrál. Na vytoužená dvojčata si musela počkat dlouhých sedm let. Podstupovala vyšetření a umělá oplodnění, až se to konečně povedlo.

S tatínkem dvojčat už nemohla dál žít, rozvedli se.

Madlenku a Pepíčka miluje nade vše a chtěla jim vždycky pořídit sourozence. Jenže s jejich tatínkem už nemohla dál žít, rozvedli se. A trvalo několik let, než potkala toho pravého. Konečně se dočkala nejen lásky, ale i plodu lásky v bříšku.

Už se pochlubila těhotenským bříškem.
archiv Michaely Maurerové

„Moc jsem se těšila, jak vám tu ‚pověsím‘ takovou tu romantickou fotku, jak se držím zasněně za pupík ve vlajících letních šatech, ale realita je fakt jiná. Místa a rekvizity, se kterými teď trávím poslední skoro 4 měsíce (záchod, umyvadlo, kýbl) nejsou tak fotogenické, abych vám je sem nějak často ‚šoupala‘,“ napsala na svůj Instagram šťastná herečka.

A dodala: „Jinak se na miminko samozřejmě všichni čtyři děsně těšíme. A já osobně se teď tedy nejvíc těším, až to ‚nejkrásnější období v životě ženy‘ (to musel vymyslet chlap) skončí a já si miminko pořádně pomazlím a očuchám, protože být máma je pro mě prostě ‚nejvícnejlepšívěcvživotě‘ a taky zázrak.“

(luc)

Diskuze

reklama