Jak bude vypadat potomek prince Harryho a Meghan? Máme pro vás podobiznu

27. Prosince 2017
Jeden z nesledovanějších párů světa princ Harry a Meghan Markle široké veřejnosti prozradili teprve nedávno své sladké tajemství – dlouho očekávané zásnuby. Jenže lidé už myslí daleko do budoucnosti. Věří, že krátce po svatbě, která bude příští rok v březnu, americká herečka otěhotní.

"Děti samozřejmě chceme, zatím je ale čas. Musíme to brát postupně. Na děti ale určitě po svatbě přijde řada," řekl princ Harry, který si chce ale zatím užít to, že konečně bude oficiálním manželem své největší lásky. Konečně už totiž svou lásku nemusí skrývat před světem.

Meghan vedle Harryho jen září.
Instagram

Až ale jednou Meghan opravdu otěhotní, tak tím spustí šílenství, jako tomu bylo u bratra Harryho Williama. Po oznámení těhotenství vévodkyně Kate se bookmakeři předháněli nejen v pohlaví miminka, ale i v tom, jak další člen královské rodiny bude vypadat. 

Jelikož je Meghan napůl černoška, protože její maminka je Afroameričanka, tak lidi spíš bude zajímat, jestli se jim třeba nenarodí černoušek. Umělec Joe Mullins už v tom má jasno a přišel s přesnou podobiznou budoucích dětiček šťastných snoubenců.

(luc)

 

Diskuze

reklama