Jak Kate pojmenuje své třetí děťátko? Máme pro vás tipy na jména

23. Listopadu 2017
Královský dvůr už netrpělivě očekává dalšího člena britské monarchie. Kate a William si přejí mít opravdu velkou rodinu, takže se není čemu divit, že „zadělali“ na třetího potomka. Sice zatím není známo, jestli to bude holčička, nebo chlapeček, veřejnost i sázkové kanceláře se však předhánějí, jak se drobeček bude jmenovat.

Ve hře jsou samozřejmě jména jako Diana, Charles, Margaret či Victoria. Jde o oblíbené členy královské rodiny a tím by je Kate s Williamem uctili. O těchto jménech se spekulovalo už i před narozením prince George i princezny Charlotte. Jejich celá jména zní George Alexander Louis z Cambridge a Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge. Takže je jasné, že nějaké jméno z toho může být pro dalšího potomka prvním.

Podle kurzů je jasné, že bookmakeři nejvíce sází na to, že to bude holčička a bude se jmenovat Alice. Toto jméno se nikdy předtím (při předchozích těhotenstvích) nezmiňovalo. Tak proč právě to? Údajně po jedné z dcer královny Viktorie – Alice, kterou okolí milovalo pro její starostlivost a citlivost.

A jaké jsou další kurzy? Kromě Alice se ještě sází na Elizabeth, Jamese, Arthura, Victorii, Alexandra, Alberta či Philipa. Nechme se překvapit, jestli nám všem královský pár nevytře zrak a malé nenarozené miminko nepojmenuje úplně jinak.

(luc)

Diskuze

reklama