Miss Tereza Chlebovská se vzdala kariéry: Na mateřské ještě více zkrásněla

19. Března 2018
Bývalá Česká Miss roku 2012 Tereza Chlebovská (27) se po porodu dcery Emičky (1) vzdala dobrovolně rozjeté kariéry modelky. Ale podle rozkošných fotek, které dává na sociální sítě, je poznat, že toho opravdu nelituje.

Pro většinu Miss a modelek je středobodem vesmíru jejich kariéra, která je ale opravdu hodně pomíjivá. To si dlouhou dobu neuvědomují, mateřství a vztahy odsouvají, až najednou zjistí, že nemají ani práci, ani svou rodinu. Toho se ale nechtěla dožít krásná Tereza Chlebovská.

Bývalá královna krásy nikdy nebyla cílevědomou holkou, která by šla přes mrtvoly. Snila hlavně o milujícím partnerovi a krásných dětech. A svůj sen si také začíná plnit. Vdala se za úspěšného fotbalistu Pavla Kadeřábka, kterému před rokem porodila rozkošnou dceru Emu.

Celá rodinka Pavla Kadeřábka vypadá jako reklama na dokonalost a na štěstí.
archiv Terezy Chlebovské

Přestala přijímat zakázky v modelingu, za partnerem se přestěhovala do Německa, kde hraje. Stará se o manžela a dceru, jak to jen jde. Vaří, pere, uklízí, uspává, chodí na procházky, a ještě u toho stíhá dobře vypadat. Vlastně jí to na mateřské dovolené sluší víc než v době vítězství v soutěži krásy.

Ráda dává na Instagram fotky se svou holčičkou a vypadají jako reklama na štěstí. Posuďte sami, jak se z modelky může stát nádherná mamina, které nedělá problém přiznat, že je rodič na plný úvazek a chce žít jen pro spokojenost své rodinky.

(luc)

Diskuze

reklama