Moderátorka Gábina Lašková: Chtěla bych další děti hned teď, ale v práci to nevědí

6. Května 2019
Usměvavá moderátorka Gabriela Lašková (29) teprve před rokem porodila vytouženého synka Beníka, ale už přemýšlí o dalších dětech. Klidně by měla další miminko teď hned, ale manžel se na to ještě moc netváří a v televizi, kde opět pracuje, by také asi neskákali radostí. Co ještě na sebe všechno prozradila?

Bývalá Česká Miss se prosadila jako moderátorka, ale rozhodně to není žádná kariéristka. Sice je jednou z tváří zpravodajství na Primě, ale i tak to není prioritou. Tím největším snem je totiž pro Gábinu mít velkou a spokojenou rodinu. 

„Miluju děti a myslím, že ony milují mě. Sice náš syn Beník je ještě malý a chceme si ho užít, je živý a dává mi zabrat. I tak bych chtěla, aby měl sourozence. A kdyby bylo na mě, mám další dítě teď hned. Klidně několik. Já jsem ze třech dětí a manžel taky, takže se více miminkům nevyhýbáme,“ prozradila s úsměvem na rtech pro server Knoflíkářky.cz.

Gábina by si přála mít početnou rodinku.
archiv Gabriely Laškové

Ale sama hned přiznala, že v televizi o její touze mít další děťátko nevědí a asi by nebyli šťastní, stejně jako její muž, který by si rád co nejvíce užil synka.

„Já se vlastně do televize vrátila před půl rokem. Ta práce mi vyhovuje, protože se dá skloubit s mateřskými povinnostmi, a ještě uspokojí nějaké mé ambice. Takže by asi nebylo fér, kdybych jim hned zase otěhotněla. A manžel by teď asi taky nechtěl, i když se samozřejmě větší rodině nebrání,“ dodala sympatická Gabriela.

Tak se nechme překvapit, kdy krásná brunetka oznámí, že je zase těhotná a přerušuje televizní kariéru. Pro ni se totiž role maminky hodí ze všeho nejvíce. 

(luc)

Diskuze

reklama