Moderátorka Gábina Lašková se kulatí: ve zprávách jsou z toho na nervy

3. Prosince 2017
Jak se lidově říká, miminko sympatické moderátorky Gábiny Laškové už klepe na pupek. Gabriela je sice teprve v šestém měsíci, ale prcek pěkně povyrostl, až se z toho na Primě začínají hroutit. Nevědí, do čeho ji na vysílání obléknou.

Moderátorka Gabriela Lašková teprve nedávno oznámila, že čeká miminko, respektive napsala "klokan přiletí v březnu". Vtipně tak světu oznámila, že se v roce 2018 stane hrdou maminkou. Těhotenství mohla až do pátého měsíce tajit, protože na ní nebylo vůbec nic vidět.

Zato teď by to ututlat nemohla, i kdyby sebevíc chtěla. Čím dál tím více se zakulacuje a hrdě se ke kilům navíc hlásí. Kariéru modelky už pověsila na hřebík, takže se může ládovat bez jakýkoliv výčitek. Dokonce se rozhodla upéct horu vánočního cukroví.

Těhotenství bere s úsměvem na rtech.
archiv Gabriely Laškové

„Teď jsem zakončila poslední fázi výroby cukroví. Perníčky jsou kapitola druhá. Jak jsem se na začátku radovala, tak čokoládová poleva mi to dokonale zkazila. Ta jen tak neztuhne. Stejně to hned sníme,“ prozradila se smíchem Gábina, která bere život s humorem.

Proto se ani nehroutí z toho, že se její bříško začíná čím dál tím více zakulacovat. Sice v televizi Prima mají asi starosti, co jí na večerní zprávy obléknou, ale sama krásná brunetka se tomu musí smát. Vždyť jde přeci o život – o ten nový, co má v bříšku.

Občas Gábi přijde, že má místo břicha dýni.
archiv Gabriely Laškové

„Malej se má zřejmě blaze a roste jako z vody. Dneska jsem nestačila zírat, jak se rychle kulatím. Jsem zvědavá, jaké šaty zítra v práci dopnu!“ směje se Gábina, která už se nové role maminky nemůže dočkat.

Výbavičku nakupuje jako zběsilá. Brzy vám přineseme rozsáhlejší rozhovor s touto sympatickou Miss ČR, kde bude ještě více otevřenější k otázkám mateřství, porodu a životu s dítětem.

  • Gabriela Lašková (Kratochvílová)
  • Moderátorka a modelka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová (* 11. 2. 1990) je i vicemistryně Evropy 2013 mažoretek v kategorii pom, Česká Miss a Česká Miss posluchačů Frekvence 1 pro rok 2013. Od 29. června 2014 moderuje s Romanem Šebrlem hlavní zpravodajskou relaci na stanici Prima Family. V červnu 2016 se vdala za přítele Filipa Laška.

(luc)

 

Diskuze

reklama