Monika Absolonová přiznala rozestup svalů: jak proti tomu bojuje?

23. Dubna 2019
Zpěvačka Monika Absolonová (42) se stala před dvěma měsíci dvojnásobnou maminkou a nemůže si mateřství vynachválit. Přeci jen je ale jedna věc, která usměvavou brunetku trápí – rozestup svalů na břiše po druhém těhotenství. Teď se rozhodla jít do boje. Jaké má rady, jak se utrpení zbavit?

Zpěvačka Monika Absolonová při obou těhotenstvích rapidně přibrala – kolem třiceti kilo. Proto se není čemu divit, že se to na jejím těle dost podepsalo. Ale dvojnásobná maminka se na sebe už nechce jen tak koukat a litovat se. Rozhodla se vyrazit do boje nejen s nadbytečnými kily, ale také s rozestupem svalů na břiše.

„Nechci to zakřiknout, dlouho jsem se odhodlávala, vymlouvala, ale začala jsem cvičit. Doufám, že to pomůže zpevnit tělo, zničit diastázu (rozestoupené břišní svaly, které představují problém pro páteř) a méně jíst, poněvadž když se dřete, tak se zase pak přece nesprasíte,“ rozepsala se Monika na Instagramu.

„A v budoucnu se snad doberu zpátky svého těla, protože bych chtěla, aby kluci viděli, jak jsem vypadala dřív,“ dodala zpěvačka.

Budeme odhodlané Monice držet palce, aby se ve svém těle začala opět cítit dobře a byla se sebou spokojená. Může motivovat další maminky, aby neházely flintu do žita a s každým nedostatkem se pokusily zatočit. 

(luc)

Diskuze

reklama