Nikol Moravcová se připravuje na porod: Bude to holčička, nebo chlapeček? Víme to!

20. Května 2019
Moderátorka Nikol Moravcová (31) se připravuje na příchod prvního potomka, ale rozhodně se nešetří. I když prozradila, že těhotenství není zrovna procházkou růžovým sadem, snaží se, aby to na ní nebylo znát, hlavně kvůli práci. Čeká vlastně holčičku, nebo chlapečka?

Novopečenou maminkou se moderátorka stane letos v září a už se nemůže dočkat. Možná i kvůli tomu, že by těhotenství měla ráda za sebou. "Prvních pár měsíců mi nebylo vůbec dobře, vlastně proto jsem těhotenství tajila první čtyři měsíce, protože jsem nemohla vůbec nic," nechala se slyšet Nikol.

Ta porodí až v září, ale už teď vykřičela do světa, jestli se stane maminkou holčičky, nebo chlapečka. Co by si vlastně sama přála?

"Já jsem asi možná tajně toužila po holčičce, takže se mi to splnilo. Bude to holka. Ale jak se říká, bylo by mi to vlastně jedno, hlavně, ať je to malé zdravé," dodala moderátorka.

Ta už teď vybírá výbavičku a hlavně růžové šatičky pro malou princeznu. Na novou roli se důkladně připravuje, i když se s pracovními nabídkami zatím vůbec nezastavila. 

(luc)

Diskuze

reklama