Novinky z královské rodiny: Jaké debaty rozpoutala vévodkyně Kate a proč vznikl tento rodinný snímek?

19. Listopadu 2018
Oficiální fotografie, která vznikla k 70. narozeninám prince Charlese.
Zdroj profimedia
Princ Charles oslavil 70. narozeniny a stal se nejstarším čekatelem na britský trůn. K jeho životnímu výročí vznikl snímek dokonalé rodiny. Pojďme se podívat na novinky z paláce.

Britská královská rodina udává trendy, vzbuzuje pozornost a rozhodně nikdy neomrzí. Aktuálně byla zveřejněna dokonalá fotka celé rodiny, a to k 70. narozeninám prince Charlese. Na fotce logicky nechyběla vévodkyně Kate ani krásná Meghan, které by se už pod šaty mělo rýsovat těhotenské bříško. Ale vzhledem k tomu, že se snímky fotily už v září, žádné bříško se nekoná. Exotická kráska vedle svého manžela ovšem jen září a vypadá to, že i do celé rodiny dobře zapadla.

Meghan na fotce ještě nemá bříško protože byla focená už v září.
profimedia

Vraťme se ovšem ke Kate, která už rok určuje trendy; mnoho žen netrpělivě čeká do čeho se oblékne, aby její styling mohly napodobit. Na rodinný snímek si oblékla puntíkaté šaty, které se hned objevily pod drobnohledem všech stylistů a módních znalců.

A co se aktuálně rozebírá? Právě tyto šaty z dílny Alessandry Rich už obléklo mnoho slavných žen jako například Gratiela Brancusi, Abigail Spencer nebo Sarah Jessica Parker. Tentokrát tedy spíše slavné ženy inspirovaly Kate, než ona je.

Tentokrát se vévodkyně Kate nechala inspirovat světovými hvězdami.
profimedia

Vraťme se ještě k oslavenci – tedy Charlesovi. Ten na snímku vypadá velmi šťastný, když je obklopený celou svou rodinou. Jeho pozornost mu ovšem hravě vyfoukl princ Louise, kterého veřejnost mohla naposledy vidět na jeho červencových křtinách a od té doby už ne. 

Jak moc je láska a štěstí zachycené na fotografii skutečné, se už asi nedozvíme.

(kri)

 

Diskuze

reklama