Novopečená maminka Gabriela Lašková: Něžná slůvka lásky, která vás dojmou, a její absolutní štěstí

3. Dubna 2018
Těhotenství bere s úsměvem na rtech.
Zdroj archiv Gabriely Laškové
Velký pátek se pro moderátorku Gabrielu Laškovou (28) stal opravdu velkým. Narodilo se jí totiž vytoužené miminko, kterému se nechtělo vůbec na svět. Teď už si ale nové role maminky může sympatická Miss užívat plnými doušky.

 

Moderátorka Gabriela Lašková se z narození syna nemůže stále vzpamatovat. Nemůže uvěřit tomu, že je z ní opravdu maminka, a na svého chlapečka pořád hledí jako na zázrak. A jak vlastně syna pojmenovala a co něžného o něm řekla?

„Je to neuvěřitelný pocit – pocit štěstí a lásky! Aneb jak by mnoho z vás řeklo: UŽ! Maličký Benedikt se narodil na Velký pátek, chtěli jsme si ho první dny nechat jen pro sebe, rodinu a nejbližší přátele. Ale dneska jsme si ten náš poklad dovezli domů a já už se nemohla dočkat, až se o tu radost podělím,“ rozpovídala se novopečená maminka.

Sama se nestačí divit, jak rychle "roste".
archiv Gabriely Laškové

„Je to prostě neuvěřitelné. Jak já ho miluju. A svého manžela! A to teprve důležité: Děkuji za ohromnou péči porodnici u Apolináře, úžasné paní porodní asistence, manželům Horákovým. A taky jejich sestřičce. Tak. Ach ty hormony!" dodala šťastná Gábina.

Ta se teď snaží poprat se svojí novou životní rolí. Chlapečka už se s manželem nemohli dočkat. Dokonce se snažili porod vyvolat červeným vínem a horkou vanou. Nakonec se ale prckovi chtělo na svět samotnému. Teď už bude určitě dělat svým rodičům jen samou radost. 

(luc)

 

Diskuze

reklama