Novopečená maminka Marie Doležalová o mateřství: Mám mléko na mozku

17. Září 2018
Herečka Marie Doležalová (31) se před měsícem stala maminkou dcery, které dala neobvyklé jméno Alfréda. Po tomto krátkém čase ve společnosti miminka začala bilancovat. A vtipně to u fotky s holčičkou okomentovala.

Sympatická hvězda sitcomu Comeback před měsícem „dostala“ tu nejkrásnější a nejvýznamnější životní roli – stala se maminkou rozkošné a zdravé holčičky. Z té je Maruška natolik odvařená, že se rozhodla podělit se se svými pocity.

„Víte, co má společnýho, bejt mrtvej a mít mlíko na mozku? Horší je to vždycky pro ty okolo! Takže si tady žvatlám na holčičku, a když chci říct mandarinka, říkám ‚Markoj‘. To jako pomeranč, menší a taky se to loupe," rozpovídala se na Instagramu výherkyně StarDance.

A koukám na český nekonečný seriály a připadaj mi chytrý a napínavý!

„A koukám na český nekonečný seriály a připadaj mi chytrý a napínavý! (A to nám herečkám většinou... nepřipadaj!!) Až do včerejška mě to celkem trápilo, ale teď při pátečním poledni jsem zjistila, že mi to vůbec nevadí. Jo, a tohle nadměrný chodidlo, co se nevejde do žádný dupačky..., to má po mně," směje se Marie.

I když je nevyspalá, poznává, jaké je to mít rozbouřené hormony, směje se, pláče, ale i tak je vděčná, že měla to štěstí a mohla se stát rodičem. Mateřská láska je pro ni ta nejdůležitější role, kterou jí život nadělil.

(luc)

 

Diskuze

reklama