Novopečený táta Radek Smoleňák: Doma pomáhám, jak se dá. Dokonce přebaluji

18. Června 2019
Před porodem stihli nafotit rozkošné těhotenské snímky.
Zdroj archiv Radka Smoleňáka
Hokejista Radek Smoleňák (32) budí na ledě respekt, ale doma je jako mílius. Tedy aspoň od té doby, co se mu narodil vytoužený syn Samuel, od kterého by se nejraději nehnul ani na krok. I oblíbené mejdany ho přestaly bavit.

Bývalý hokejový reprezentant dlouho toužil po rodině, ale až po delší době se jim s manželkou, modelkou Hanou Věrnou, poštěstilo a konečně se z nich stali rodiče. Kdo by si ale myslel, že poslední povinnost k narozenému miminku měl jeho tatínek jen zapíjením jeho zdraví, tak by se mýlil. Bouřlivák z ledu se totiž neštítí ani pokakaných plínek.

„Manželce pomáhám, jak se dá, snažím se jí všechno ulehčovat. Užívám si každou vteřinu se synem, nechce se mi ani chodit s kluky na pivo. A nestydím se za to, že i přebaluji a koupu,“ smál se hokejista při rozhovoru pro Knoflíkářky.cz.

Chtěl by mít ze syna hokejistu, nebo to neřeší? „Tak na to se mě teď ptá každý. Asi budu rád, kdyby se mu hokej zalíbil, ale není to nic, co bych po něm vyžadoval. Budu ho podporovat ve všem, co si jen zamane,“ prozradil. 

To se ukáže až časem, jakým směrem se malý Samuel bude ubírat, ale je jasné, že už teď naprosto změnil život svým rodičům, kteří stále nemohou uvěřit, že se jim narodilo vytoužené miminko. 

(luc)

Diskuze

reklama