Polepšený Daniel Hůlka poprvé ukázal dceru: Na Rozárku je nesmírně pyšný!

6. Března 2018
Zpěvák si novou roli naprosto užívá.
Zdroj archiv Daniela Hůlky
Charismatický zpěvák Daniel Hůlka (49) miloval život starého mládence – večírky, hopsandy a svobodu. Ale od té doby, co poznal manželku Barboru, nabrala jeho pozemská existence jiné obrátky. To ale ještě netušil, co s ním udělá narození miminka.

Tatínkem se stal Daniel 28. února, kdy malá Rozárka přišla na svět. „Obě jsou v naprostém pořádku, porod byl bezproblémový, Barborka to zvládla úžasně, je ohromně statečná,“ řekl Hůlka, který u porodu nebyl, poněvadž hrozilo, že by navždy omdlel...

Zpěvák si novou roli naprosto užívá.
archiv Daniela Hůlky

"Zastávám názor, že chlapy na porodní sál nepatří. Samozřejmě v porodnici jsem byl, netrpělivě a nervózně jsem chodil po chodbě sem a tam," usmívá se Hůlka, pro kterého je nyní otcovská role premiérou. Z dcery je nadšený.

"Je nádherná," pěje ódy na miminko. Rozárka po narození měřila 46 centimetrů a vážila 3 kilogramy. Ale holčičky si bohužel zatím moc neužije, protože finišují přípravy na muzikál Robinson, kde Daniel hraje hlavní roli. Ale jak to jen jde, utíká za svými holkami domů do Jevan, kde je nejšťastnější.

(luc)

 

Diskuze

reklama