Poznáte toto rozkošné miminko? Stal se z něj nejvíc sexy sportovec Česka

26. Listopadu 2017
Tento rozkošný nahý chlapeček to dotáhl opravdu daleko. Jen bohužel s obnažováním v dospělosti přestal. Přitom ženy by byly zajisté rády, kdyby začal předvádět své vypracované tělo. Profesionální sportovec patřil k největším krasavcům olympijského výboru.

Jestli jste si tipli, že jde o Romana Šebrleho, tak jste si to mysleli správně. Ano, tento roztomilý klučík je opravdu namakaným atletem, který skvěle reprezentoval Českou republiku po celém světě. Svou kariéru ale před pár lety ukončil. Nicméně fanynkám se neztratil z dohledu, dostal totiž skvělý flek v televizi.

Rád ukazuje namakané tělo.
archiv Romana Šebrleho

Už několik let moderuje hlavní zprávy televize Prima společně s Gabrielou Lašákovou (dříve Kratochvílovou, pozn. red.), která je momentálně v šestém měsíci těhotenství. S tou vám brzy přineseme rozhovor o tom, jak snáší svůj požehnaný stav.

Ale teď se aspoň pokochejte sexy fotkami sportovce Romana Šebrleho, který by i po letech stál za hřích. Ale jestli jste si na něj některá z vás brousila zuby, tak pro vás máme špatnou zprávu. Tento sexy muž už je dlouhé roky šťastně zadaný a nic na tom nechce měnit.

(luc)

Diskuze

reklama