Proč si herečka Míša Tomešová pronajme stromek a nedávají si s manželem dárky?

4. Prosince 2017
Před deseti měsíci se krásná herečka Míša Tomešová stala hrdou maminkou syna Kristiána. Jak si vlastně představuje první Vánoce s malým chlapečkem? A proč si s manželem nedávají žádné dárky?

Herečka Michaela Tomešová (26) se proslavila rolí v seriálech Ordinace v Růžové zahradě či Ulice. Ale teď si užívá roli nejzásadnější – maminkovskou. S prací se to vůbec nedá srovnat, v jejím životě nastal totální chaos, ale neměnila by ani za nic. A jak se vlastně chystá na první Vánoce s malým a neposedným synkem?

„Moc se na to těším, bude nás hodně. Moji rodiče i rodiče Romana spolu vycházejí dobře, myslím, že se to celé ještě strhne ve velký večírek,“ říká Míša se smíchem. Ta si svátky neumí ani představit bez toho, aby nebyla obklopena všemi, které miluje.

Mladá a krásná rodinka.
Facebook.com

„Vloni jsme měli vánoční stromeček z větví, připevněný na zdi. Naši dva pejsci nám při procházce lesem snesli fůru větví a my se je rozhodli takhle využít. Ozdobili jsme je na zdi. Letos jsme se rozhodli si vánoční stromeček pronajmout," prozradila herečka.

Jak tomu ale máme rozumět?

"Budeme se o něj starat, zalévat ho a pak ho vrátíme, zase poroste dál v přírodě. Je mi líto ho řezat a pak vyhodit. Taky jsme s Romanem zavedli už před lety, že si vzájemně k Vánocům dárky nedáváme. Dáváme si, co potřebujeme, během roku, ale k Vánocům za ušetřené peníze raději zajdeme do psího útulku a nakoupíme pejskům deky, granule a co třeba zrovna nejvíce potřebují. Kristiánovi samozřejmě Ježíšek nadělí, ale my preferujeme tuhle pomoc,“ usmívá se půvabná tmavovláska.

Pro rodinu žije.
Facebook.com

Nenadělí si pod stromeček třeba druhé děťátko? 

„Druhé miminko zatím neplánujeme, chystám se ponořit zase více do práce. Čeká mě role v novém filmu s Danou Morávkovou a také nová role v muzikálu Robinson. Zatím jsme mladí, na další dítě máme čas. S Kristiánkem nám pomáhají obě babičky a taky se střídáme podle toho, kdo jak hraje. Zatím nám to vychází a jsem ráda, že to jde takhle v rodině a nepotřebuji řešit třeba chůvu,“ promluvila o plánech do budoucna talentovaná Míša.

  • Michaela Tomešová, za svobodna Michaela Doubravová, je česká herečka a zpěvačka. Proslavila se mj. rolemi v seriálu O ztracené lásce a v televizním filmu Deník šílené manželky. Jejím manželem je zpěvák a herec Roman Tomeš.

(luc)

 

Diskuze

reklama