První fotky prince Louise: Něha a sourozenecká láska z nich přímo sálá

7. Května 2018
Nejsledovanějším miminkem světa je rozhodně malý princ Louis, který se narodil před necelým měsíce. Sice se sám teprve rozkoukává, ale fanoušci královské rodiny se nemohli dočkat, až uvidí jeho první fotky A teď jsou konečně venku!

Malému Louisovi jsou zatím fanoušci vévodkyně Kate a prince Williama, jeho slavných královských rodičů, ukradení, chce toliko jíst a spát, ale lidé jsou na malého člena královské rodiny velmi zvědaví. Maminka dlouho neotálela a své třetí děťátko sama vyfotila Přesně jako to udělala u jeho sourozenců.

Z těch snímků přímo sálá láska a něha.

A jak se vlastně k miminku chovají princ George a princezna Charlotte? To také Kate ukázala na fotografiích, které poslala do světa. Na jedné malá Charlotta svého mladšího brášku něžně drží a láskyplně pusinkuje. A George se cítí jako hlava rodiny a k Louisovi se chová ochranářsky stejně jako k sestřičce.

Z těch snímků přímo sálá láska a něha. Obletěly během chvíle celý svět a všichni se dojímají nad roztomilostí nejmladšího člena královské rodiny. Ty fotky musíte vidět taky!

(luc)

Diskuze

reklama