Sandra Parmová posílá rozkošnou vánoční fotku: Mateřská láska z ní jen číší

26. Listopadu 2017
Moderátorka Sandra Parmová si roli maminky užívá plnými doušky. Teď žije předně tím, aby své rozkošné dcerce Emily připravila ty nejkrásnější Vánoce. A chce se o to podělit i s vámi čtenářkami.

Moderátorka Sandra Parmová je z nové role nadšená. Nemůže se na svou dceru Emily vynadívat a stále uvěřit zázraku, že je opravdu maminkou.

Teď se hlavně soustředí, aby jejich první společné Vánoce byly nezapomenutelné. I když si krásná plavovláska uvědomuje, že z toho ještě holčička nemá rozum, ale věří, že už dokáže "nasát" pravou sváteční atmosféru.

Moderátorce mateřství neuvěřitelně svědčí.
FTV Prima

"Emilka je pro mě letos nejkrásnější vánoční dárek. Na první Vánoce s ní se těšíme moc už jenom proto, že začíná být hodně vnímavá a líbí se jí všelijaká světýlka, takže myslím, že z vánočního stromečku nespustí oči," směje se Sandra, která usedne ke štědrovečernímu stolu společně se snoubencem Pavlem Pospíšilem a jeho desetiletou dcerou Nellou z předchozího vztahu.

Malá Emily je naprosto k sežrání.
archiv Sandry Parmové

A co koupila Sandra Emilce k prvním Vánocům? "Určitě dostane hračky, oblečení, nějaké překvapení a víc k dárkům neprozradím," dodala se smíchem moderátorka zpráv FTV Prima.

Aby si tuhle krásnou dobu s miminkem zapamatovala, tak se nechala s Emily vyfotit na vánoční fotografii. "Bylo to první focení, kdy musela Emilka pózovat. Naštěstí jsme to zvládli během deseti minut a obě nás to moc bavilo," uzavřela vyprávění sympatická maminka.

(luc)

 

 

Diskuze

reklama