Svobodná maminka a.n.d.u.l.a.: Bloggerka porodila syna a hledá tatínka

4. Března 2019
Známá influencerka a.n.d.u.l.a. ráda svůj život ukazuje v přímém přenosu na Instagramu, ale co se týče mateřské lásky, tu si ráda schovává pro sebe a novorozeného synka Patrika. S jeho tátou se sice rozešla ještě v těhotenství, ale na lásku nezanevřela. Ráda by pro miminko našla tatínka.

Bloggerka vypadá, že život bere s nadhledem, ale přeci jen i ona je jen člověk a dokáže být smutná, také se radovat z maličkostí. Za svou prohru pokládá to, že se rozešla s tátou svého děťátka, ale jinak to nešlo. Partner měl bokovky, což nemohla sexy blondýnka překousnout. 

Ale na druhou stranu je mu vděčná, že jí dal to nejcennější, co má – nádherného syna Patrika. Najednou poznala, že vlastně nepotřebuje vedle sebe muže, aby se cítila silná. Teď, co se narodil synek, je odhodlána bojovat za ně oba. 

Objevil ses v mém životě tou nejkrásnější náhodou. Žij dobře, buď laskavý k lidem a nedívej se na ně z vrchu – nikdy nevíš, kdy se ocitneš pod nimi.

„Objevil ses v mém životě tou nejkrásnější náhodou. Žij dobře, buď laskavý k lidem a nedívej se na ně z vrchu – nikdy nevíš, kdy se ocitneš pod nimi. Neboj se zásadních rozhodnutí, ale raduj se z maličkostí. Miluj, buď milován, prožij si bolest i radost, pomáhej, když to tak budeš cítit a pomoc přijmi, když to bude potřeba. Řiď se srdcem, ale nenech odejít rozum. Podepři slabé, následuj silné. Měj pevné hodnoty. Vnímej vnitřní krásu a tu povrchovou sleduj jen zpovzdálí. Nepodléhej mínění druhých, ale nech si poradit – ŽIJ!,“ napsala malému Patrikovi ihned po porodu maminka.

Ta je teď sice bez vztahu, ale nehází flintu do žita. Chce to vše nechat plynout, zvyknout si na to, že je maminka, a třeba se jednou ten pravý objeví. Zatím si chce užívat to, jak je krásné být rodičem tak rozkošného miminka.

  • A.N.D.U.L.U (28) sledují na Instagramu tisíce fanoušků. Její život je trošku jako telenovela. Za rok se stihla vdát, rozvést, otěhotnět s novým partnerem a následně popisovat, na základě čeho se jejich vztah rozpadl. A.N.D.U.L.A porodila syna Patrika.

(luc)

Diskuze

reklama