Táta jako z titulky: herec Miroslav Etzler by syna Samíka samou láskou snědl

23. Července 2018
Říká se, že příchod miminka změní hlavně ženu. Že se začne chovat jinak, vypadat jinak a celý svět se točí kolem dítěte. Jenže to vypadá, že herce Mirka Etzlera (53) narození syna „dostalo“ stejně jako novopečené maminky.

Herec Miroslav Etzler si ještě nedávno život po padesátce představoval daleko jinak. Své tři děti už má dospělé, nemusel se už o nikoho starat, proto se domníval, že teď si konečně začne užívat vytoužené svobody. Jenže člověk míní, a život mění.

Malého Samuela rád hlídá, prý i přebaluje, koupe, a kdyby bylo na něm, klidně by ho i kojil.

Když jeho partnerka otěhotněla, byl v rozpacích, ale pak se začal těšit. A když bylo dítě na světě, najednou poznal, že to je ta nejlepší věc, co ho mohla potkat. Po nějaké svobodě se mu nestýská, je z role čtyřnásobného táty natolik „na větvi“, že o tom musí informovat celý svět.

Malého Samuela rád hlídá, prý i přebaluje, koupe, a kdyby bylo na něm, klidně by ho i kojil. Až teď, v pozdějším věku, si totiž otcovství začal naplno užívat. Už má dost našetřeno, aby se nemusel honit na prací a penězi, tak si novorozeného syna užívá opravdu naplno.

(luc)

Diskuze

reklama