Těhotenství krásné Meghan sluší: Takhle se obléká nastávající maminka

17. Října 2018
Pár září štěstím.
Zdroj profimedia
Konec spekulacím, je to venku: krásná Meghan, vévodkyně ze Sussexu, čeká miminko a jak ona, tak princ Harry září štěstím. Královská rodina se tak už na jaře dočká dalšího potomka.

Jak nastávající maminka vypadá a jaké oblečení a střihy volí? Pojďme se na to podívat.

Celá Británie slaví.
profimedia

Tyto šaty celé spekulace odstartovaly. Meghan Markle je oblékla v září na slavnostní galakoncert 100 Days of Peace. Přestože díky střihu od Jasona Wu, vévodkyně vypadala jako těsně před porodem, její bříško bylo v té době ještě ploché. Sklady na přední části šatů tak do světa vyslaly něco jako předzvěst radostné zprávy.

Královský potomek se narodí na jaře 2019.
profimedia

Další model nastávající maminky je nenápadný, rafinovaný a dost sexy. Černé šaty Givenchy byly ovšem volnějšího střihu, což není pro Meghanin šatník tak obvyklé. V té době vévodkyně ještě těhotenství maskovala. Jeden z triků je držení si psaníčka před bříškem, což s oblibou dělala v těhotenští i vévodkyně Kate.

Megan je těhotná.
profimedia

O tom, že Meghan nebude žádná zanedbaná „těhulka“, není pochyb. Tento outfit se jí ovšem hodně povedl. Vynesla ho během tour po jejich hrabství a potvrdila tím, že tmavě zelená barva je pro ni jak dělaná.

(kri)

Diskuze

reklama