Těhotná moderátorka Gabriela Lašková: Pochlubila se ultrazvukem svého prcka

16. Prosince 2017
Moderátorka zpráv na Primě Gabriela Lašková (27) je jednou z těch nastávajících maminek, které své těhotenství opravdu prožívají a chtějí se o své radosti s velkou pompou podělit. Teď jako hrdý budoucí rodič ukázala, jak její vysněný synek vypadá.

Bývalá Česká Miss Gábina Lašková se pořádně kulatí. Je v šestém měsíci a bříško jí roste každým dnem. Tím se neustále chlubí na sociálních sítí a za každé kilo navíc je nemírně pyšná, protože to je známkou, že se jejímu chlapečkovi opravdu daří.

A teď „vytasila“ fotku z ultrazvuku. Sice si nejdříve říkala, že tyhle intimní věci si nechá pro sebe a své nejbližší, ale nakonec to jako hrdá nastávající maminka nevydržela. Pyšně vystavila fotku ultrazvuku, kde chlapeček roste jako z vody a vypadá to na pořádného chlapáka.

Rodit má v březnu a už se syna nemůže dočkat. Výbavičku zatím nakupuje průběžně a užívá si, že cítí pohyby miminka. Ale ani jako těhotná se nechce omezovat. Stále plně pracuje, peče cukroví, připravuje se na svátky se svými blízkými a nevyhýbá se ani skleničce dobrého vína. A je vidět, že jí ta pohoda a uvolněnost velmi prospívá.

(luc)

 

Diskuze

reklama