To je ale tajnůstkářka! Diana Kobzanová utajila těhotenství až do porodu

13. Dubna 2018
Bývalá Miss Diana Kobzanová (36) se už před časem stáhla z veřejného života, aby mohla následovat svého životního partnera Michaela Frolíka za velkou louži. Bohatý hokejista hraje v Kanadě, přičemž prostořeká a dlouhonohá modelka dala před kariérou přednost rodinnému životu v utajení. Nyní oznámila, že čeká dítě.

V daleké Americe neměla sebemenší problém utajit těhotenství. Udělala to stejně s první dcerkou Ellou, kdy požehnaný stav prozradila až v osmém měsíci. Teď pokročila, protože fakt, že čeká miminko, oznámila vtipnou fotkou v plavkách dva týdny před narozením potomka.

Diana je opravdu hodně sexy maminka.
archiv Diany Kobzanové

Diana si tak s Michalem užívají poslední volné chvíle před porodem. Jsou i s dcerkou na slunné Floridě. A jak vlastně své prozrazené tajemství kdysi nestydatá Miss okomentovala?

"Já si na oznamování jiných stavů nepotrpím, není to nakažlivá choroba, takže se hlásit nemusí, ale... Frolda letos chtěl moc jet na nároďák, nakonec se rozhodl, že nechce odjíždět od malinkého miminka a dá přednost rodině. Proto myslím, že je fér, abyste to od nás věděli dřív než z médií," napsala k fotce s bříškem Diana a tím celému světu oznámila, že se její rodina rozroste o dalšího člena.

(luc)

Diskuze

reklama