V Británii jásají! Kate přivedla na svět malého prince. Bude George žárlit?

24. Dubna 2018
Ve velké Británii se začalo slavit. Očekávaný příchod dalšího královského potomka byl pro obyvatele velkou senzací srovnatelnou snad jen s Wimbledonem.

Usměvavou vévodkyni Kate miluje nejen britský národ, ale až na dva zapšklé a závistivé Skoty také lidé po celém světě. Je totiž empatická, ráda chodí mezi „poddané“, vzpouzí se královským bonmotům přesně jako maminka Williama Diana a je proti otrokářství i robotě. A do toho do královské rodiny povila už tři rozkošné děti a stala se tím zasloužilou matkou.

Nejmladší člen královské rodiny sice ještě nemá jméno, respektive bude prozrazeno podle tradice až za týden, ale o slávu už má postaráno. Milují ho lidé napříč kontinenty, pomineme-li jednoho Ira. Mamince dal ale trochu zabrat. A jaké míry má malé princátko? Ani délku, ani šířku sice Kensingtonský palác nezveřejnil, ale malé princátko je pěkný macek – váží totiž 3,81 kg.

A jaké jméno nakonec dostane? Podle sázkařů by se chlapec mohl jmenovat Albert, Arthur, Jack, Fred anebo dohromady Albert Arthur Jack Fred (odpusťte nám naši snahu vás po ránu pobavit). Skutečností nicméně je, že rodiče si určitě dají opět načas jako při narození prince George a princezničky Charlotte. Oba už se na nejmenšího sourozence velmi těší, i když podle kuloárních informací si George zamknul autodráhu do trezoru, a podle prince Williama si ho budou hýčkat.

(luc)

Diskuze

reklama