Vlastina Svátková: Realita vypadá takto!

10. Listopadu 2017
Realita je jiná než ukazují média.
Zdroj instagram
Média ráda realitu upravují. Dennodenně nás konfrontují s dokonalostí, z níž vytvořila normu. Krásná herečka Vlastina Svátková (35) se rozhodla být naprosto upřímná. Tělo čtyři měsíce po porodu vypadá takto.

„Čtyři měsíce po porodu. V bulváru psali, že jsem rychle zhubla, protože jsem moc nepřibrala. V přímé řeči. Tohle bych nemohla vyslovit ani opilá, jelikož jsem přibrala nejvíc ze všech těhotenství, tuším tak 21 kilo. Média zajímá jenom to, jak jsem zhubla, nezajímá je, kdo JSEM... Posadit se po porodu a ukázat všem veřejně mé břicho chtělo odvahu. Odvahu, kterou jsem v sobě našla jenom díky tomu, že bych si strašně moc přála, abychom my ženy dokázaly změnit pohled na nás. Na dokonalost, která se od nás vyžaduje. Která na nás vyskakuje ze sociálních sítí. Abychom si dovolily být takové, jaké jsme, a všechny, co na nás ukazují prstem a smějí se nám, poslali s klidným srdcem do háje.“

Herečce se daří skloubit kariéru a roli maminky.
archiv Vlastiny Svátkové

Takhle se k fotografii vyjádřila krásná herečka a maminka tří synů. Její odvaha je opravdu úctyhodná a chvályhodná a snad bude takových žen víc. Krása a dokonalost totiž není jen o dokonale vyrýsovaném těle a perfektním make-upu!

(kri)

 

Diskuze

reklama