Ze starého mládence milujícím tatínkem: Ježíšek nadělil Filipu Renčovi dceru

28. Prosince 2017
Na letošní Vánoce režisér Filip Renč opravdu jen tak nezapomene. Jeho milovaná manželka Marie, která z něj udělala "slušného a spořádaného" muže, z něj také udělala i dvojnásobného tatínka. Přesně na Štědrý den se jim narodila vytoužená dcera Sofie.

Filip už sice jednu dcerku má, ale ta s ním nikdy nežila. Narodila se totiž servírce, se kterou měl krátký románek. Ale ke svému dítěti se nikdy neotočil zády, pravidelně se navštěvují a režisér na ni platí, jak se sluší a má. Ale teď se těší, že s další holčičkou bude každý den a bude si užívat její výchovu.

„Sofie je tadýýýýý a já jsem ten nejšťastnější chlap na světě,“ potvrdil pyšný tatínek. Dcerka přišla na svět přesně 24. prosince v 10:25 dopoledne v porodnici U Apolináře; tam se sám režisér také před jednapadesáti lety narodil.

__imageContainer_2040_big

Ten zázrak zrození si nemohl nechat ujít, celou dobu byl se svou ženou, podporoval ji a viděl, jak jeho malá dceruška přichází na svět. „Nádherný zážitek, který jsem ještě neměl možnost zažít,“ dodal dojatě.

Holčička dostala jméno Sofie Marie Renčová. „Sofie je nádherné jméno, které jsem vybral a Maruška s tím souhlasila,“ vysvětlil Renč, který se chce podílet nejen na výchově, ale také chce být u každodenních starostí – nebojí se přebalovat, koupat a uspávat.

(luc)

Diskuze

reklama