Známe horkého kandidáta na jméno pro třetího potomka Kate a Williama

28. Listopadu 2017
Šťastná rodinka se rozroste o dalšího člena.
Zdroj the sun.co.uk
Zanedlouho přivede na svět vévodkyně Kate třetího potomka, a tak není divu, že se spekuluje o možných jménech. Máme pro vás tři horké kandidáty na jméno třetího princátka nebo princezny.

I když není pohlaví potomka na veřejnosti známé, bookmakeři mají jasno jak v dívčích, tak v klučičích jménech. Královští potomci se jmenují celým jménem George Alexander Louis z Cambridge a Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge, což poukazuje na oblibu dávat potomkům jména členů královské rodiny.

Tuhle komplikaci by is nikdo z nás nepřál.
the sun.co.uk

Pravděpodobné je, že i třetí dítě ponese některé z jmen Diana, Charles, Margaret nebo Victoria – to je favoritem samotné královny.

Princezna Charlotte už se na sourozence moc těší.
Instagram

Podíváme-li se na aktuální kurzy, zjistíme, že největším favoritem na jméno pro třetího potomka šlechtického páru je Alice, dále pak Elizabeth, a pokud by se jednalo o chlapce, za favority se považuje James a Arthur. V úvahu podle sázkových kanceláří připadají také jména Victoria, Albert či Philip.

V královské rodině už se nemohou dočkat třetího potomka.
Instagram

Nechme se tedy překvapit, jak se bude další anglický šlechtic jmenovat. Pokud bookmakerům vyjde jejich tip Alice, bude to pro ně rozhodně milé překvapení a velký úspěch. A jak se toto jméno líbí vám?

(kri)

 

 

 

Témata: Kate , William , král , dítě , jméno

Diskuze

reklama